Még kiszolgáltatottabbak lesznek a családok?
Végtörlesztés - a Jobbik szerint csak kisöpri a padlásokat a kormány
Z. Kárpát Dániel kijelentette: a Jobbik szerint elfogadhatatlan, hogy a kormány azt várja az emberektől: a családjaik adják össze a végtörlesztéshez szükséges pénzt.
2011.09.22 13:23MTIAz ellenzéki politikus szerint ugyanis ezzel csak még több családot hoz kiszolgáltatott helyzetbe a kabinet.
A jobbikos képviselő szerint ráadásul egyáltalán nem reális, hogy a devizában eladósodott emberek családjai "most hirtelen a kamrából, meg a cihából előkapnak 5-10 millió forintot a végtörlesztésre".
Az ellenzéki párt éppen ezért továbbra is kiáll a devizahitelek felvételi árfolyamon történő forintosítása mellett.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06