Kegyetlen természet
Így falta fel fajtársát a nősténycápa
Egy 2,2 méteres nőstény homoki tigriscápa kapott be egy fele akkora méretű hím csíkos nyestcápát a látogatók szeme láttára.
2016.01.29 17:45MTI
A látogatók szeme láttára falta fel egy kisebb fajtársát egy nagy cápa egy szöuli akváriumban.
A dél-koreai főváros déli részén található Coex akvárium közönsége figyelemmel kísérhette csütörtökön, amint a nagyobb cápa lépésről lépésre eltünteti magában szokatlanul nagy zsákmányát.
A homoki tigriscápa nősténye akár háromméteresre is megnőhet.
Az akvárium illetékesei szerint a tigriscápa egy hét múlva ki fogja öklendezni áldozatát, mivel nem tudja megemészteni.
A dél-szöuli akváriumban nyolc cápafaj 42 példánya él. Az intézménynek 130 bemutató- és 90 tenyésztőtartálya van.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06