Lapáton a háromszoros Tour de France-győztes?
Március 24-ig dönt Contador doppingügyében az UCI
A Nemzetközi Kerékpáros Szövetség (UCI) március 24-ig dönt arról, hogy megfellebbezi-e a spanyol szövetség (RFEC) felmentő ítéletét a háromszoros Tour de France-győztes Alberto Contador doppingügyében.
2011.03.06 09:21MTIAz RFEC február közepén felmentette a doppingvád alól a 28 esztendős sztárt, aki megfellebbezte a januárban rá kirótt egyéves eltiltást. Azt azért kapta, mert tavalyi Tour-sikere alkalmával szervezetében klenbuterol nyomaira bukkantak.
Az ártatlanságát az eljárás során végig hangoztató versenyző arra hivatkozott, hogy fertőzött hússal került a szervezetébe a tiltott szer.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06