"Senki sem úszhatja meg"
Elfogták a tavalyi UTE-Fradi meccsen randalírozókat
Hét futballhuligánt fogott el a rendőrség szerdán reggel; a tavaly szeptemberi UTE-Fradi meccsen randalírozókat csoportos garázdasággal gyanúsítják - jelentette be a BRFK vezetése sajtótájékoztatón. Tóth Tamás főkapitány hangsúlyozta: mindent megtesznek azért, hogy a sporteseményeket félelem nélkül látogathassák az emberek.
2011.01.05 12:19MTIFülöp Valter bűnügyi főkapitány-helyettes köszönetet mondott minden tisztességes szurkolónak, aki elhatárolódik a vandáloktól, és teljes névtelenséget ígért azoknak, akik segítenek a rendőrségnek az ilyen bűncselekmények felderítésében. Hozzátette: országos elfogató parancsot adtak ki a meccs előtti órákban Újpest-Városközpontban elkövetett, életveszélyes sérülést okozó késelés tettese ellen.
"Senki nem úszhatja meg!" - hangsúlyozta Fülöp Valter.
Ezzel kapcsolatban Borbély Zoltán, az MLSZ jogi és kommunikációs igazgatója köszönetet mondott a bravúros nyomozásért.

Kapcsolódó írások:
- Tv-kamera terítette le Robinho-t
- Csernobil lehet a 2012-es foci Eb turistacsalogató látványossága
- Ibrahimovic nem menne Madridba focizni
- Lemondott az FTC elnöksége
- Egymásnak estek az FTC és az UTE szurkolók - előzetes letartóztatásban az egyik rendbontó
- Rendbontás - Huszonhárom embert állítottak elő az FTC-Újpest meccs után
- 1200 vendégszurkoló utazik különmetróval az Újpest-FTC meccsre
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06