Bántja a gyengébb szereplés

Ancelotti szerencsésnek tartja magát, hogy még nem rúgták ki

Szerencsésnek tartja magát Carlo Ancelotti, a Chelsea labdarúgócsapatának vezetőedzője, hogy a gyengébb szereplés ellenére még nem menesztették.

2011.01.05 10:17MTI

"Olyan eredményekért, amilyenek nekünk vannak, már sok edzőt kirúgtak" - mondta az 51 éves olasz szakember, aki az előző idényben bajnok és FA Kupa-győztes lett a londoni klubbal, amely a Premier League-ben jelenleg csak ötödik, miután tíz meccs alatt mindössze 10 pontot gyűjtött.

"Ha bemegyünk egy étteremben, az étkezés után fizetünk. Hasonló a helyzet: a szezon végén kell kifizetni a számlát, és a klub ítélkezik felettem" - jegyezte meg Ancelotti, aki az AC Milannal edzőként és játékosként is kétszer-kétszer nyert BEK-et, illetve BL-t.


Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.