Letalpalták a focisztárt
Messi legalább két hétre kidőlt Ujfalusi durvasága miatt
Legalább két hétre harcképtelenné vált Lionel Messi, a címvédő FC Barcelona futballsztárja vasárnap, amikor csapatával 2-1-re legyőzte az Európa Liga-bajnok Atlético Madridot a spanyol bajnokság 3. fordulójában.
2010.09.20 09:43MTIA mérkőzés hajrájában Tomas Ujfalusi csúnyán letalpalta az első gólt szerző argentin csatárt, akit hordágyon vittek le a pályáról, majd később mankóval bicegett a csapatbuszhoz.
A hazaiak cseh védőjét kiállította a játékvezető.
"Bedagadt a bokája, de az első tesztek szerint nincs törése, hétfőn többet tudunk majd - jelentette ki Josep Guardiola, a katalánok vezetőedzője. - Ami Ujfalusit illeti, a képek önmagukért beszélnek. Messi a legbecsületesebb futballista, akit ismerek, ő csak játszani akar."

Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
- 6:24 Brutális vihar Európa-szerte - apát és fiát elnyelte a föld
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06