Edzéseken még minden jól megy...
Vb-2010: Capello szerint fejben van baj Rooneyval
Fabio Capello szövetségi kapitány szerint nincs semmilyen különösebb baj Wayne Rooney-val, az angol sztárcsatárral, mentális okra vezethető vissza, hogy nem úgy játszik, ahogy mindenki várja tőle.
2010.06.21 07:24MTI"Abszolút formában van, ugyanúgy edz, mint a többiek, fejben van gond, ebben biztos vagyok" - nyilatkozott az olasz tréner annak nyomán, hogy a Man. United támadója teljesen erőtlennek mutatkozott az angol csapat első két világbajnoki mérkőzésén, és emiatt egyre erőteljesebben támadja őt a hazai sajtó. Mostantól úgy kell játszanunk, ahogy edzünk. A tréningeken nagyon jól megy a passzokra épülő játékunk - jelentette ki Capello, aki harcos futballt vár játékosaitól a szlovénok elleni szerdai mérkőzésen.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06