Felkészülés a világbajnokságra

16 játékost visz Kemény Dénes Berlinbe

A férfi vízilabda-válogatott 16 fős kerettel utazik a berlini edzőtáborba. Kemény Dénes szövetségi kapitány keretébe a számos olimpiai bajnok mellett újonc játékosok is meghívást kaptak.

2009.01.22 08:49vizipolo.hu

Kemény Dénes megnevezte azt a 16 játékost, akivel részt vesz a január 25. és 28. közötti németországi edzőtáborozáson. A csapat programjában kedden egy hivatalos barátságos mérkőzés szerepel a vendéglátókkal a közös felkészülés során négy edzőmeccset is játszanak a felek.

A szövetségi kapitány a válogatott hivatalos honlapján elmondta, hogy a mostani kiválasztás egy olyan folyamat része, amely legalább a március 6-8-i Volvo Kupáig tart. Ha tud, máskor is tart edzést a jelölteknek, s az összes tapasztalat alapján fogja kijelölni a július-augusztusi római világbajnokságon szereplő keretét.

Az utazók:
Jászberényi Gábor (FTC), Nagy Viktor (Vasas) - kapusok,
Hosnyánszky Norbert, Kis Gábor, Varga Dániel, Varga Dénes (mindegyik Vasas), Biros Péter, Bundschuh Erik, Hárai Balázs, Hegedüs Gábor, Varga II. Zsolt (Eger), Babay Árpád (FTC), Török Béla (Szeged), Gór-Nagy Miklós (Budva), Steinmetz Ádám (Kotor), Madaras Norbert (Pro Recco) - mezőnyjátékosok

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.