EB-selejtező
Magyar-finn - Több mint 10 000 jegy várja még gazdáját
Meghosszabbították a kedvezményes jegyvásárlást a jövő pénteki magyar-finn labdarúgó Európa-bajnoki selejtezőre, a szurkolók így jövő kedd éjfélig továbbra is húsz százalékkal olcsóbban juthatnak hozzá a belépőkhöz.
2014.11.06 18:36MTIMeghosszabbították a kedvezményes jegyvásárlást a jövő pénteki magyar-finn labdarúgó Európa-bajnoki selejtezőre.
Az MLSZ azért hosszabbította meg az akciót, mert a találkozó miatt jelentősen megnövekedett az igény a futballkártyákra, ezek kiszállítása pedig több napot vesz igénybe.
A csütörtök délelőtti adatok alapján közel 7500 jegy kelt már el az összecsapásra.
A finnek elleni találkozó jövő pénteken 20.45 órakor kezdődik a Groupama Arénában, amelyben az eredetihez képest 2500-zal kevesebben lehetnek majd jelen az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) büntetése miatt. Az UEFA a románok otthonában lejátszott botrányos Eb-selejtező kapcsán sújtotta szektorbezárással a magyar szövetséget.
Az MLSZ tájékoztatása szerint így telt ház esetén nagyjából 19 ezer nézővel lehet számolni.