Feljutás, lecsúszás

Leszerepeltek a kazahok, veszi a kalapját a finn edző

Új szövetségi kapitánya lesz a divízió I/A világbajnokságon a magyarokkal együtt szereplő kazah jégkorong-válogatottnak.

2014.06.11 21:35MTI

A gárda a májusi, minszki elit vb-n utolsó, 16. lett, így egy osztállyal lejjebb került. A finn Ari-Pekka Selin emiatt felajánlotta lemondását, amit - a nemzetközi szövetség híre szerint - a kazah szövetség elnöksége egyhangúlag elfogadott.

Utódjáról később születik döntés. A kazahok tavaly, a budapesti divízió I/A tornáról jutottak fel az élvonalba.

Jövőre a kazah és a magyar csapat mellett az olasz, a japán, a lengyel és a házigazda ukrán válogatott szerepel a donyecki divízió I/A vb-n.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.