Hamarosan kezdődik
Foci-vb: mexikói siker, nigériai döntetlen a felkészülésen
A brazíliai világbajnokságra készülő mexikói csapat 3-0-ra legyőzte Izrael válogatottját, Nigéria pedig 2-2-es döntetlent játszott Skóciával.
2014.05.29 08:48MTI
A mexikóiaktól Miguel Layun kétszer is eredményes volt, a végeredményt Marco Fabian állította be a 85. percben.
A közép-amerikai együttes kapusa, Jesus Corona fejsérülést szenvedett a mexikóvárosi mérkőzésen, amikor ütközött társával, Francisco Rodriguezzel.
A mexikói válogatott a június 12-én kezdődő vb-n a házigazda brazilokkal, valamint a horvátokkal és a kameruniakkal van egy csoportban.
A torna előtt még Ecuadorral, Bosznia-Hercegovinával és Portugáliával találkozik a felkészülés keretében. A nigériaiak a Londonban rendezett összecsapáson a 90. percben egyenlítettek a skótok ellen, Uche Nwofor jóvoltából.
Az afrikai csapat Argentínával, Bosznia-Hercegovinával és Iránnal mérkőzik meg a vb csoportszakaszában. A rajtig még a görögökkel és az Egyesült Államok együttesével tesztel.