Minden idők második legjobbja

Messi lepipálta Maradonát

Lionel Messi mesterhármast lőtt a guatemalai válogatott elleni 4-0-ra megnyert barátságos meccsen, így a világsztár minden idők második legeredményesebbje lett az argentin nemzeti csapatban szerzett gólokat tekintve.

2013.06.15 13:36MTI

A Barcelona csatára a 15., a 40., és a 49. percben volt eredményes, az utolsó esetben büntetőből. Rajta kívül Augusto Fernandez talált még be az idegenbeli összecsapáson. 

Messi ezzel 35 gólos az argentin együttesben, így eggyel megelőzte Diego Maradonát, és beérte Hernan Crespót a második helyen. Az argentin örökranglistát Gabriel Batistuta uralja 56 góllal.

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.