Koltaitól Tiszáig
Az MLSZ gólszépségversenye - a szurkolók dönthetnek
A június 2-ig tartó szavazáshoz egy nyereményjáték is kapcsolódik: aki a Facebookon megosztja a szavazásról szóló posztot, részt vesz a sorsoláson.
2013.05.22 17:49MTI
A szurkolók szavazatai alapján dől el, hogy ki szerezte az OTP Bank Liga 2012/13-as idényének legszebb gólját, a győztesre a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) RangAdó elnevezésű, június 3-án sorra kerülő díjátadó gálájáig lehet voksolni.
Az MLSZ honlapjának beszámolója szerint a legszebb találatokat a szervezet Facebook-oldalán (http://www.facebook.com/magyarlabdarugoszovetseg) lehet megtekinteni, itt pedig a "like" gomb megnyomása jelent egy szavazatot.
A június 2-ig tartó szavazáshoz egy nyereményjáték is kapcsolódik: aki a Facebookon megosztja a szavazásról szóló posztot, részt vesz a sorsoláson. A fődíj a RangAdó díjátadó gálán való aktív részvétel, a nyertes adhatja át az MLSZ díját a győztes gól szerzőjének. Emellett a szavazók között jegyeket sorsolnak ki a magyar válogatott Kuvait elleni barátságos mérkőzésére, valamint egy szerencsés részt vehet a nemzeti csapat egyik edzésén Telkiben.
Az MLSZ gólszépségversenyének jelöltjei: Koltai Tamás (Győri ETO FC), Mouhamadou Seye (Lombard Pápa Termál FC), Völgyi Dániel (Győri ETO FC), Kovács István (Videoton FC), Nikola Mitrovic (Videoton FC), Somália (Ferencváros), Csiki Norbert (MTK Budapest), Fernando (Diósgyőri VTK), Adamo Coulibaly (DVSC-TEVA), Lázok János (MVM Paks), Zoran Zelkovic (PMFC-Matias), Tisza Tibor (Diósgyőr VTK)
Kapcsolódó írások:
- 18+ képek - Gyönyörteljes vágy kínozza Barbarát
- Képek - Gasztropuccs a konyha ellen, szépségkirálynő módra
- Képek - Dukai Regina újra kötényt ragadott
- Képek - Gwyneth Paltrow kiütötte szépségben Beyoncét
- A legszebb Fülöp-szigeteki nők a Földön - képgaléria
- 18+ képek - Melyssa túl parázna volt az édenkertben
- Képek - Ázsiai szépségeket mustrálgat Németh Kristóf
- Szépségverseny volt Tunéziában - képgaléria!
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06