Női kézilabda BL
Idegenben szerzett előnyt a Ljubljana
A Krim Ljubljana vendégként két góllal jobbnak bizonyult a Larviknál a női kézilabda Bajnokok Ligája elődöntőjében a párharc első mérkőzésén.
2013.04.06 17:07MTIA szombati, norvégiai találkozón a szlovén csapat az első félidőben nagyon eredményesen játszott, hétgólos előnyt szorgoskodott össze. A második játékrészben feljavult a Larvik védekezése, úgy tűnt, a norvég csapat képes lesz ledolgozni jelentős hátrányát, de csak egy gólra tudott felzárkózni, egyenlítenie nem sikerült. A Ljubljana végül kéttalálatnyi előnyt szerzett a jövő szombati visszavágóra.
Eredmény (az európai szövetség honlapja alapján):
női BL, elődöntő, 1. mérkőzés:
Larvik (norvég)-Krim Ljubljana (szlovén) 22-24 (9-16)
Később:
Oltchim Valcea (román)-Győri Audi ETO KC, Bukarest 17.00
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06