Újabb kajakos hölgy külföldön
Paksy Tímea Ausztriában folytatja
Ausztriában folytatja a kilencszeres világbajnok kajakos, Paksy Tímea, aki azt mondta: ha úgy adódik, az osztrák válogatottban is szerepel majd, de most elsősorban a civil életére koncentrál.
2012.10.01 11:27MTIHétfői sajtótájékoztatóján a tízszeres Eb-győztes, 29 éves versenyző úgy fogalmazott: már több mint egy éve Ausztriában készül, az ottani szövetségi kapitány, Almási Nándor irányítja a munkáját, s most eldöntötte, hogy véglegesen odaköltözik.
"A linzi klub már befogadott, pénteken pedig a magyar szövetségnek is beadtam a távozási szándékomról szóló papírokat. Innentől kezdve a két szövetségnek harminc napja van arra, hogy megegyezzenek, nagyon remélem, hogy a történtek után a magyar szövetség nem gördít akadályt a távozásom elé" - mondta Paksy Tímea, aki hozzátette: nagyon fájlalja, hogy egyetlen olimpiára sem tudott kijutni, s ebben szerinte a hazai szövetségnek is nagy szerepe van.