A csk nélkül Tuzséron
Szentségtörés? - Lipcsei kikerült a Fradi-keretből
Lipcsei Péter a szakmai stáb döntésének értelmében nem tart a Ferencváros csapatával a vasárnapi bajnokira.
2008.05.04 08:34ftc.huA döntést követően máris megkezdődtek a spekulációk arról, hogy ez hogyan érintheti a játékos jövőjét. Az ügyet övező jelentős médiaérdeklődés miatt Berki Krisztián, az FTC Zrt. igazgatóságának elnöke a következőkről szeretné a szurkolókat tájékoztatni:
- Bobby Davison vezetőedző a játékossal egyetértésben úgy döntött, hogy a Tuzsér elleni bajnokin eltekint Lipcsei Péter játékától. Szeretném ugyanakkor leszögezni, hogy ez semmilyen módon nem jelenti azt, hogy bármiféle személyes probléma idézte volna elő a helyzetet.
Lipcsei Péter helye biztos a csapatban, továbbra is élvezi Bobby Davison bizalmát. Szakvezetőnk pontosan tudja, mire képes a csapatkapitányunk, mire képes együttesünk, ha ő is a pályán van, vezetőedzőnk a Tuzsér elleni mérkőzésen elsősorban azt szeretné felmérni, mások mire képesek Lipcsei Péter posztján - mondta Berki a 100%Fradinak.