Öt év után kicsit pihentetik
Gyász: kimaradhat Torres a spanyol keretből
Több mint öt év után kimaradt a világ- és Európa-bajnok spanyol labdarúgó-válogatott keretéből Fernando Torres.
2012.02.24 14:11MTIVicente del Bosque szövetségi kapitány pénteken hozta nyilvánosságra a Venezuela elleni barátságos mérkőzésre készülő együttes névsorát, amelyben nem szerepel a Chelsea támadója.
"Torres nincs jó formában, ezért úgy gondoltuk, jobb most neki, ha nem jön - nyilatkozta a szakember. - Ugyanakkor ez még nem jelent semmit, ez még nem az a csapat, amely az Európa-bajnokságon szerepel majd."
A 27 éves támadó 2006 novembere óta mindig tagja volt a nemzeti együttesnek, ám amióta a londoni Kékekhez szerződött, 34 meccsen mindössze három gólt szerzett, legutóbb tavaly októberben talált a kapuba.
Torres a válogatottban 2010 szeptemberében volt utoljára eredményes. A címvédő spanyolok a nyári Európa-bajnokságon az olaszokkal, az írekkel és a horvátokkal szerepelnek majd egy csoportban.