Frey célkeresztben

Milan-Bayern harc az olasz kapusért

Sebastian Freyt a Serie A egyik legjobb kapusaként tartják számon, nem csoda, hogy felkeltette több európai élcsapat figyelmét is.

2008.04.22 07:15nb1.hu

A Fiorentinával az UEFA-kupa legjobb 4 csapata közé jutó franciát az AC Milan és a Bayern is hívja, mindkét csapatnál időszerűnek látják a váltást kapusposzton. Milánóban Didát válthatná, Münchenben pedig a visszavonuló Kahn mögött "örökölhetné meg" a gólvonalat. 

A bajorokhoz Luca Toni, a firenzeiek korábbi csatára ajánlotta be a kapust, ám könnyen lehet, hogy előbb még meg is kell mérkőzzön vele: az UEFA-kupa döntőjében könnyen összecsaphat egymással a Bayern és a Fiorentina.

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.