Kérésre
Rio 2016: minden nap legalább egy atlétikai döntő délelőtt
A szervezőbizottság és az olimpiai televíziós közvetítéseket koordináló testület kérésére a Nemzetközi Atlétikai Szövetség (IAAF) elfogadta, hogy a 2016-os riói nyári játékokon minden versenynapon lesz majd délelőtti döntő.
2014.12.18 21:30MTIAz IAAF közleménye szerint a szövetség szerdán határozott a másfél év múlva esedékes olimpia atlétikai versenyeinek programjáról, s minden napra beiktattak legalább egy finálét délelőttre.
A sportági szövetség jelezte, hogy a két maratonfutó és három gyalogló szám mellett a női 10 000 m, a férfi és női 3000 m akadály, a férfi 400 m gát, a férfi és női diszkosz, illetve a női kalapácsvetés került korai időpontra.
"A reggeli döntők biztosítják, hogy a maximális nézőszámra számíthat a sportág minden időzónában" - érvelt a döntés mellett Paul Hardy, az IAAF versenyekért felelős igazgatója.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06