Alig van túl Timberlake-en, Colin kell neki?

Fotók: Jessica Biel megint jól beválasztott?

Az elmúlt évek nem voltak túl sikeresek a csinos színésznő számára - Jessica Biel nagyon bízott Justin Timberlake-hez fűződő kapcsolatában, de annak vége szakadt. Azt beszélik, megvan az új jelöltje...

2011.06.15 06:29ma.hu

Jessica Biel és volt párja, a népszerű énekes, Justin Timberlake néhány éven át játszotta a tökéletes párt, noha kisebb-nagyobb repedések olykor megmutatkoztak az "építményen".

Végül márciusban mégis beismerték, hogy nincs tovább. Jessicának rosszabbul esett a dolog - mostanra azonban kivirult, újult erővel veti bele magát a szórakozásba.

A hírek szerint már a partnere is megvan: gyakran látni együtt az ír rosszfiúval, Colin Farrell-el. Egyre közelebb kerülnek egymáshoz, köszönhetően a közelmúlt beli közös munkájuknak is. Torontóban forgattak együtt nemrég egy filmfeldolgozást - adta hírül a Daily Mail.

"Jessicának nagyon tetszik Colin akcentusa és személyisége
- árulta el egy jelenlevő a brit lapnak. - Teljesen túltette már magát Justin-on, élvezi a szabadságot, a szingliséget. Colin remek partnere a szabadidő eltöltésében: a szünetekben együtt "lógtak" és a munkát követően együtt is távoztak."

Jessica helyében azért óvatosak lennénk, mert a sármos Farrell már nem egy hölgy szívét törte össze.

Van két gyermeke is, két különböző nőtől. Fia, James Padraig 2003-ban született, édesanyja a modell Kim Bordenave, második gyermeke, Henry Tadeusz pedig Alicja Bachleda színésznőtől, 2009-ben.

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.