Eddig hallgatott az erőszakkal vádolt színész
Mel Gibson megszólalt: "A magnószalag nem engem minősít"
Hosszú hallgatás után végre megtörte a csöndet Mel Gibson és beszélni kezdett arról, mi is történt valójában közte és exbarátnője, Oksana Grigorijeva között egy évvel ezelőtt.
Mel Gibson és Oksana Grigorieva kapcsolata képekben!
Miközben a kritikákat egy vállrándítással elintézi, vállalja a felelősséget a viselkedéséért Mel Gibson, akit tavaly azzal vádoltak meg, hogy bántalmazta exbarátnőjét, az orosz származású Oksana Grigorijevát.
Az ügyben igen nagy hangsúlyt kapott egy bizonyos magnószalag, amely egy telefonbeszélgetést rögzített. Ezen Mel Gibson sértegette Oksanát, valamint amikor a nő felemlegette, hogy egy verés után két foga is kitört, a színész azt válaszolta: „Megérdemelted!”
Gibson most a szalagokkal kapcsolatban elmondta, hogy az ember csak sodródik, aztán eljön egy igazán borzasztó pillanat, amikor olyan dolgot mond, ami már nem azt jellemzi, amiben ő igazán hisz vagy ahogyan az emberek az egész életére tekintenek.
A Hollywood-i sztár hangsúlyozta, hogy ő sosem viszonyult diszkriminatívan senkihez nemi, faji, vallási vagy szexuális alapon. A Deadline című internetes lapnak azt mondta, a világhálóra felkerült felvétel „meg lett vágva”, ám ő ennek ellenére mégsem hibáztatja az embereket, akik ez alapján őt bigottnak gondolják.
Helyette rámutatott, hogy egy „irracionális, heves vita alakult ki a szakításkor, ahogy próbált kiszabadulni egy egészségtelen kapcsolatból”, és ekkor hangzottak el olyan kijelentések, amelyeket antiszemitának lehetett értelmezni.
„Folytathattam volna még a harcot évekig ezzel kapcsolatban, és valószínűleg jól végződött volna, de véget vetettem neki, a gyermekeim és a családom érdekében” – mondja a színész, akit nemrég három év felfüggesztett börtönbüntetést kapott az ellene felhozott vádakban, amelyeket egytől egyig beismert.
Még több hír Mel Gibsonról
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06