Csak nehogy a sztár is ugyanúgy végezze...
Rihanna Britney méltó utóda? - Szexis képek az ifjú díváról!
Furcsa kijelentést tett egy szakmabeli a minap Rihannáról - A sikeres, körülrajongott fiatal énekesnőt Britney Spears-hez hasonlította. De milyen értelemben...?
Rihanna dominaként vonaglott - nézze meg!
Ryan Tedder, az Apologize zenekar énekese nemrég kifejtette véleményét napjaink egyik legsztároltabb énekesnőjéről, Rihannáról. A csinos barbados-i pacsirtát Britney Spears utódának nevezte, és felvetette: akár dalokat is írna neki.
Rihanna és Ryan egyébként őszintén kedvelik egymást, ezért valószínű, ezért az együttműködés akár gyümölcsöző is lehet.
A húszéves énekesnő valóban hasonlít Britney Spears-re annyiban, hogy mindössze 18 évesen, hihetetlen rövid idő alatt tört be a zenei palettára, és hódította meg a toplistákat.

A kezdetben szendébb, visszafogottabb külsővel feltűnt Rihanna, akárcsak Britney, egy idő után alaposan stílust váltott. A kislányos sztár egyszercsak kihívó lakkcuccokban lépett színre, és nem sokkal később már vadító dominaként vonaglott a színpadon...
A vetkőzéssel sem várt sokáig. Bár pár hónappal előtte kifejtette, hogy szívesen megmutatná bájait, ám az édesanyja miatt egyelőre nem teszi - télen már félmeztelenül feszített egy magazin címlapján...Mint tudjuk, a magamutogatással Britney-nek sincsenek gondjai. Sőt.
Csupán abban reménykedhetünk, hogy a karrier terén egyre sikeresebb, többszörös díjnyertes énekesnő nem ugyanott köt ki a végén, ahol Miss Spears mindössze 26 évesen.
Az egykori pophercegnőt alaposan megtépázta az élet, mióta férjével tönkrement a kapcsolata. Britney azóta egyre mélyebbre süllyed - két kis gyermekével olyannyira nem törődött, hogy a bíróság elvette őket tőle és az apának ítélte.
A sztárnak állandó lelki problémái vannak, melyek olykor hisztérikus kitörésekbe torkollnak. Az énekesnő próbálkozik ugyan visszatérni a rivaldafénybe, de a pszichiátriát mostanság sűrűbben látogatja... A bíróság nemrég korlátozottan cselekvőképesnek nyilvánította, és jelenleg az édesapja Britney gyámja.
Kapcsolódó írások:
- Zsugori Rihanna - Az énekesnő nem fizetett a barátainak? - Képek!
- Rihanna megmentette egy asszony életét! - Merész képek a sztárról
- Rihanna: Ide nézzetek a formás hátsómra! - Bomba képek!
- Ártatlan tinilányból dögös szexbomba - Képeken Rihanna a domina
- Úszómedencében bukott le Rihanna - Árulkodó fotók!
- Rihanna gyűlöli drogos családi múltját - fotók!
- Mit szól ehhez a mama? Pucéran pózolt Rihanna! - Izgató képek!
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
- 6:24 Brutális vihar Európa-szerte - apát és fiát elnyelte a föld
- 22:23 Különös teknőst fogtak Tatabányán
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06