A kifutókon már mindenki ebben jár...
Kattanjunk rá: jön a csilivili lábbeli!
Miközben a tavaszt várjuk, a tervezők már az idei őszi modelleken törik a fejüket - a kifutókon úgymond egyeduralkodók lettek a csillogó, aranyló, ezüstös fényben pompázó cipők. Hamarosan mi is rákattanunk?
Csili-vili cipők jönnek divatba!
A divattervezők idén is igen változatos stílusú, olykor egészen extrém anyagokból alkotott kreációkkal lepik meg a nagyérdeműt - a ruhák mellett azonban nem elhanyagolható tényező a cipő sem.
A kifutókon felvonuló modellek szinte kivétel nélkül csillogó-villogó cipőt viselnek.
A Halston divatház, Michael Kors, Oscar de la Renta, Tracy Reese, Cynthia Rowley vagy Jill Stuart manökenjeinek lába is messziről világít, a cipőknek csak a típusa kicsit más.
Az egészen mas sarkútól a bokáig fűzősön át a laposabb, szolidabb darabig és a könnyed szandálig mindenféle megtalálható a kínálatban, a közös bennük a feltűnő csillogás. Lássuk a választékot!