Megvan a Chanel új múzsája

Blake Lively lesz a divatház új arca!

A divatvilág legfrissebb hírei szerint egy 23 éves színésznő, Blake Lively lett a Chanel új arca, tehát nem véletlenül ült júliusban a Chanel Haute Couture bemutatóján az első sorban.

2010.12.10 18:00ma.hu

A Gossip Girl szőkesége, Blake Lively fog szerepleni a Chanel jövő évi kampányában.

Karl Lagerfeld nagy rajongója a sorozatnak és Blake szépségének is, sokszor láthattuk már a bombázót Chanel-ben domborítani.

Még nyáron a színésznő együtt ünnepelte a legendás kreátorral az új Chanel üzlet megnyitását New York-ban.

Karl Lagerfeld Claudia Schiffer után tehát újabb szőkeséget vett pártfogásába.

A Gossip Girl sztárjának csillaga amúgy is felszállóban van, már háromszor szerepelt a Vogue címlapján, sőt az év végi különszám borítóján is ő látható.

A rajongás kölcsönös, Blake is nagyon szereti a Chanel-ház munkáit, és szívesen jelenik meg Lagerfeld kreálmányaiban.

A fiatal színésznő az elmúlt években igazi divatikonná nőtte ki magát, nem meglepő tehát Karl választása, akinek a szimata soha nem csal.

A hírek szerint már el is kezdték az új táskakollekció fotózását, és Lively nagyon izgatott a munkálatokat illetően.

Az együttműködésről egyelőre annyit lehet tudni, hogy 2011 elején lesz majd látható a táskákat népszerűsítő reklám.

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.