Sokan beleharapnának a belga szépségbe...

Izgató fotók: Gaelle ennivaló mellei pucéran a farönkön!

Egy tüneményes új üdvöske fotóival lepi meg olvasóit a Che magazin - A spanyol-belga modell nem szégyenlős, strandolós fotói láttán mi is azonnal a vízpartra vágyunk.

Élvezi, hogy pucér a gyönyörű Gaelle Garcia Diaz! képgaléria

2010.07.23 19:30ma.hu

A Che magazin egy igazi különlegességgel szolgált: a gyönyörű Gaelle Garcia Diaz félig spanyol, félig belga származású - vonásai ezért is "sikeredtek" ilyen megismételhetetlenre.

A fiatal lány igen hamar Miss Belgiummá választották, és a helyi Che magazin már számos erotikus fotóját bemutatta a közönségnek.

Többek között olyat is, amelyen honfitársnőjével, a szintén dögös idomokkal megáldott Laure Anne Tobeur-ral tapogatják egymást, és fejtik le a másikról a bikinit.

Gaelle tehát nemcsak igen formás és gyönyörű, de bevállalós is.

A spanyol-belga szépség szexis, félmeztelen fotói ősszel a P magazinban jelentek meg, melyekkel nagy sikert aratott.

Valószínűleg nem lesz ez másként a mostaniakkal sem - csak a legjobbakat tudjuk kívánni az ennivaló formákkal megáldott Gaelle-nek.

Csodálatos cici villant ki a lila bikiniből!

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.