Tényleg esküvőre készül a pár?
Paris Hilton már Doug szüleinek "menye!"
Paris Hiltonra menyükként hivatkoznak barátja szülei - Doug Reinhardt és az örökösnő nemrég eltöltöttek egy hetet a fiú szüleinek luxusvillájában egy Karib-tengeri szigeten, elhintve a pletykát, hogy hamarosan összeházasodnak.
2010.03.23 19:30Napi Ász OnlineEgy internetes forrás szerint Paris Hilton és Doug Reinhardt azt a benyomást keltette, mintha a mézesheteiket töltenék.

Órákig a strandon napoztak, csak egymással foglalkoztak, csókolóztak és nevettek.
Egy étteremben elköltött vacsorájuk után pedig néhányan hallották, ahogy Doug anyja "menyem"-nek nevezi Parist.
Sokak szerint Paris családja szintén hasonlóképpen érez a fiú iránt. A 29 éves Paris nemrég valóban megszellőztette, hogy idén hozzámenne a 24 éves Doughoz.
A fenti forráson kívül is sokan úgy látják, hogy nagyon jóban van párja szüleivel, tehát ezen az oldalon biztosan nem ütközik akadályba.
Fenekét mutogatta Paris a fotósoknak!