Fogsora alapján tudták csak azonosítani
Szemeteskonténerben találtak rá az explaymate megégett holttestére
Szemeteskonténerben találták meg Paula Sladewski egykori Playboy-nyuszi megégett holttestét a floridai Miamiban.
2010.01.08 20:29MTI
A 26 éves modell teste a felismerhetetlenségig összeégett, ezért személyazonosságát csak napokkal később, a fogsora alapján tudták megállapítani.
Sladewski múlt hét csütörtökön a barátjával együtt érkezett Michiganből, hogy egy Lady Gaga-koncerttel ünnepeljék az új évet. Szombaton még együtt mentek el az egyik szórakozóhelyre, ahol a modell összeveszett barátjával, akit a biztonsági őrök vasárnap hajnalban távolítottak el onnan. A férfi állítólag ekkor látta utoljára barátnőjét.
A rendőrség egyelőre még nem gyanúsít senkit, a bűncselekmény felderítéséhez a lakosság segítségét kérik.
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06