Johnny Hallyday jobban van!

Felébresztették a világhírű rocksztárt a kómából

Felébresztették a mesterséges kómából Johnny Hallydayt.

2009.12.15 13:35MTI

A világhírű francia énekest egy héten belül kétszer kellett kómába helyezni. A hatvanas éveit taposó zenészt legutóbb pénteken altatták el. Hallyday a hírek szerint tud beszélni, családja mellette van - számolt be az énekes ügynöke hétfő este.

A sztár november végén porckorong műtéten esett át, az operáció után négy nappal - orvosai tanácsa ellenére - Los Angelesbe repült.

A beavatkozással összefüggő sérülések miatt az Egyesült Államokban ismét kés alá kellett feküdnie, majd mesterséges kómába helyezték. Első alkalommal csütörtökön ébresztették fel, pénteken azonban újra elaltatták.

Olvasson többet a rocksztárról!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.