Tanárnéni lesz a pophercegnőből?

Képek - Britney valami normálisat akar csinálni!

Popsztárként már tizenévesen óriási karriert futott be Britney Spears - Évekig tartó diadalmenet és az idei nagy visszatérés után az énekesnő mégis azt fontolgatja: ideje váltani!

Britney Spears szexis floridai koncertje képekben! képgaléria

2009.05.14 11:30ma.hu

Unokatestvére, Alli Sims szerint Britney Spears egy ragyogó popkarrierrel a háta mögött végre szeretne "valami normálisat" is csinálni!

A lány kifejtette, hogy az énekesnő mostanában gyakran beszél régi álmáról, miszerint szívesen tanított volna egy iskolában.

Alli Sims együtt nőtt fel Britney-vel a Lousiana állam-beli Kentwood-ban, és egy ideig a sztár asszisztenseként dolgozott.

Britney és unokatestvére, Alli Sims

Britney vágyai ismét szétfoszlani látszottak, amikor tavaly a 28 éves sztár magán- és pénzügyei felett átvette az ellenőrzést édesapja, Jamie Spears - az énekesnő látványos idegösszeomlását követően.

A Womaniser sikeres előadója azonban - akinek egykori férjétől, Kevin Federline-tól két kisfia is született - újra felvetette, hogy tanárnak képezné magát és gyermekekkel szeretne foglalkozni. Még a zenei karrierjét is feladná - tette hozzá Alli.

Britney állítólag azt mondta: "Talán csak egy tanár akarok lenni, valami normálisat szeretnék csinálni. Túlságosan az érdeklődés középpontjában álltam eddig" - fogalmazott Alli Sims a Reveal magazinnak adott interjúban.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.