Újabb házasságon töri a fejét...
Nem volt elég? - Britney egy paparazzóhoz kötné magát!
Britney egy spirituális utazást tett Mexikóba, és sikerült egy szokásosan kiváló ötletet kiagyalnia.
2008.01.15 06:33netbulvar.huBritney látványos idegösszeomlása után nem sokat gondolkodott, hogy miként tovább. Felpakolt paprazzó szerelmével, és lelépett Mexikóba pihenni egy kicsit.
Ami a szöszkeségnél mi másból állna, mint az alkoholizálásból. A poháremelgetés annyira sikeres volt, hogy az egyik pincérnőre a frászt hozta rá, amikor síron túli hangon énekelgette a Toxic című slágerét. Hazatérve, volt mennyasszonyi ruháját vette fel, amikor elmentek autót vásárolni.

A kis kiruccanás alatt azért tényleg sikerült ellazulnia agyilag. Ugyanis az a fantasztikus ötlete támadt szegény kis Britney-nek, hogy hozzámegy barátjához. Így nem tudják tőle elvenni a fiait, hisz megfelelő családi hátteret tud biztosítani számukra. Persze még a lagzi létrejötte esetén is csak hangyabokányi esélye lesz megtartani legalább egy percnyi felügyeleti jogot.
Többek között egy héttel ezelőtti túszdrámája miatt, amikor órákra bezárkózott kisebbik gyerekével a fürdőszobába. Talán még a Katrina hurrikán után sem segédkeztek annyian, mint azon, hogy Jayden James-t és zavart anyját kihozzák a Spears-villából. Miután kiimádkozták a balhés hölgyet, kórházba szállították, és kimosták a gyomrából a temérdek nyugtatót.
A rendőrségi jegyzőkönyv szerint, Brit nem volt hajlandó ruhát húzni meztelen felsőtestére, mondván ő túl szexi ahhoz, hogy takargassa magát. Majd a hatósági képviselőkkel állt le üvölteni, hogy ne zaklassák a házában, nincs szüksége a segítségükre. Néhány órával később azt mondta az orvosoknak, hogy ha vigyorgóba zárják, akkor megöli magát, mert nem tud a fiai nélkül élni. Pedig a jelek szerint kénytelen lesz.
Kapcsolódó írások:
- Esküvői ruhájában flangált a városban Britney Spears!
- Britney Spearsnak új barátja van?
- Britney lelőtte volna a gyerekeit, de már nincs kórházban
- Rendőrök szedték szét Britney-t és exférjét!
- Holtpontra jutottak a jogi képviselők Britney-vel
- Exférje retteg hogy Britney kárt tesz gyermekeikben
- Visszakaphatja gyermekeit? - Britney végre hajlandó együttműködni
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
- 6:24 Brutális vihar Európa-szerte - apát és fiát elnyelte a föld
- 22:23 Különös teknőst fogtak Tatabányán
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06