Mozi
Hugh Jackman most már szívesen lenne James Bond
Az ausztrál filmsztár egy éve még visszautasította James Bond szerepét, de újabban őt is érdekli a brit titkos ügynök.
2015.09.06 18:23MTIJackman a The Hollywood Reporter beszámolója szerint az ausztrál televízióban idézte fel, hogy egy éve a Bond-széria producerei megkeresték őt a szereppel, de akkor éppen egy új X-Men-filmre készült, amelynek népszerű karakterét, Farkast játssza. Ezért nemet mondott az érdeklődésre.
A 46 esztendős sztárnak azonban nem lenne ellenére, hogy magára öltse a 007-es elegáns öltönyét és kezébe vegyen egy pohár martinit. "Komolyan megfontolnám, hogy elvállaljam" - jelentette ki a The Program című ausztrál műsorban.
Mostanában, ahogy egyre közeledik az új Bond-mozi bemutatója, újra fellángoltak a találgatások, hogy vajon legközelebb ki alakítja majd a sztárkémet. Számos verzióról hallani, de egyelőre nincs hivatalos bejelentés a lehetséges új szereposztásról.
A 007 Spectre - A Fantom visszatér című új Bond-epizód Sam Mendes rendezésében és Daniel Craiggel a főszerepben november 5-től látható a magyar mozikban.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06