Családra vágyik már a sztár!
Fészket rakna álmai otthonában Adrien Brody
Adrien Brody minden vágya, hogy lenyugodjon és családot alapíthasson most, hogy rátalált álmai otthonára.
Adrien a merész sztár, aki Halle Berryt is lesmárolta!

A színész két éve Madridban ismerkedett meg Elsa Pataky spanyol színésznővel, akivel azóta is együtt van.
Készült egy közös filmjük is, a Dario Argento-féle Giallo című krimi thriller, és beköltöztek abba a XIX. századi kastélyba, aamelyet Brody vásárolt születésnapi meglepetésként a kedvesének.
„Hihetetlenül tiszta lelke van. Rengeteg gyönyörű nő van a világon, de nagyon nehéz elképzelni, hogy van még egy olyan nő, aki annyira gyönyörű, mint Elsa, és a lelke is olyan szép” - áradozott a színész.
Amikor az esküvői tervekről kérdezték, Brody csak annyit mondott:
„Remélhetőleg lesz. Van, hogy az élet segít a döntésben. Ez a hely nagyszerű lenne arra, hogy felneveljünk egy gyereket.”
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06