Tavaly még babáról álmodott!

Képek - Paris: Nem is akarok gyereket!

Paris Hilton már bánja, hogy tavaly meggondolatlanul nyilatkozott - A botrányhősnő legkedvesebb elfoglaltsága, ha csak saját magával foglalkozhat.

Paris cipőket is piacra dobott - Nézze meg! képgaléria

2008.09.08 11:10rtlbulvar.hu

Paris Hilton már bánja tavalyi kijelentését. Akkor ugyanis azt nyilatkozta, hogy két éven belül anya szeretne lenni, ugyanis már csak egy bébi hiányzik az életéből.

A 27 éves sztár azonban nemrégiben nem győzte hangsúlyozni, hogy jelenleg egyetlen szabad perce sincs egy gyerekre.

Paris a párjával, Benji-vel

Most a karrieremre koncentrálok. Járok a világban, üzletelek, szóval nincs időm egy kisbabára – mondta a szőkeség.

Paris nemsokára új albummal örvendezteti meg a rajongókat. Emellett új barátnőket keres legújabb valóságshow-jában, és hamarosan elkészül a Repo! The Genetic Opera címet viselő musical filmje is.

A szállodalánc-örökösnő jelenleg boldog párkapcsolatban él a Good Charlotte gitárosával, Benji Maddennel.

Azt nem tudni, hogy Benji szándékai között szerepel-e Paris nőül vétele, az azonban bíztató jel, hogy már fél éve bírják egymással. Ez az időtartam ugyanis mindkettejüknél rekordnak számít.

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.