Olajmágnás fia csapja a szelet a sztárnak!
Forró képek - Pamela Arábia szilikonbabája lesz?!
A kebelcsoda új kedvese egy olajmágnás örököse - De mi történt Tommy Lee-vel?
Pamela Anderson aztán nem szégyenlős!
Pamela Anderson pár hónapja az Egyesült Arab Emirátusokban járt. Visszetérése után lelkesen mesélt arról, hogy minden vágya egy környezetbarát szálloda felépítése.
Azonban úgy tűnik, hogy nem csupán a környezettudatos életmód varázsolta el a szőkeséget, hanem egy új hódoló is.

A férfi neve egyelőre nem ismert, bennfentesek azonban tudni vélik, hogy a szépfiú a híres Abu Dhabi família megbecsült tagja, vagyonából pedig Pamela akár több száz szállodát is építhetne.
A család a többi arab sejkhez hasonlóan az olajbizniszben érdekelt, méghozzá elég erőteljesen.
- Nemcsak gazdag, nagyon jóképű is - áradozott a hódolóról a kebelcsoda egyik barátnője.
Pamelát néhány hónapja még egykori kedvesével, Tommy Lee-vel látták, de a hírek szerint a férfi már egy Daisy De La Hoya nevű hölggyel vigasztalódik.
A rocker júniusban még azt nyilatkozta a Rolling Stone magazinnak, hogy volt neje és két gyermeke visszaköltözött hozzá.
A vér azonban nem válik vízzé - tartja a mondás. Úgy tűnik, egyelőre egyik vadóc sem szelídült meg, pedig már túlvannak a negyvenen.
Kapcsolódó írások:
- Műmellét is feláldozza Pamela a környezetvédelem oltárán?
- Képek! Pamela is tud igénytelen lenni!
- Szexi fotók - Hoppá! Pamela Anderson megtagadta a vetkőzést
- Izgi képek: Vad bulin ünnepelte magát Pamela Anderson!
- Képek - Pamela leribancozta Jessica Simpson-t!
- Képek - Pamela Anderson anyja leszbinek szánta lányát!
- Merész képek: Pamela újra az ex-szel szexel?
- Fotók a playboy nyuszikról! Pamela meztelenül lepte meg Hefnert!
- Merész fotók: Pamela Anderson cicije kibukkant a ruhából!