Két év után ért véget a nagy szerelem
Videó - Vastag Tomi: "Megfáradt a kapcsolatunk"
Két éve még reménykedve mondta Vastag Tomi, hogy talán olyan lányra talált, akivel hosszú távra szólhat a kapcsolatuk, de két év után most mégis elköszöntek egymástól.
2013.05.29 08:23ma.hu / RTL KlubFutó kalandnak semmiképp sem lehet nevezni, de a hosszú távból nem lett "életreszóló" Vastag Tamás és Mármarosi Tünde kapcsolata. Pedig nemrég még úgy tűnt, minden rendben van közöttük, legfeljebb a közelmúltban véget ért Szombat esti láz idején röppenhettek fel rosszindulatú pletykák, amik azon alapultak, hogy Tomi nem ült ott minden szombaton a közönség soraiban, hogy drukkoljon szerelmének és bátyjának.
Persze Vastag Csaba és az akkor még reménybeli sógornő-jelöltje enélkül is könnyedén megnyerték a táncversenyt, Tomi pedig csak annyival kommentálta a szóbeszédet, hogy ha szombat esténként annyi ideje lenne, hogy a helyszínen szurkoljon a szeretteinek, akkor bizony az azt jelentené, hogy sürgősen új munka után kell néznie.
A pályája csúcsán lévő énekes tehát akkor még határozottan cáfolta a híreszteléseket, mi több, Tücsi is nagyot kacagott a feltételezésen, miszerint megingott a kapcsolatuk. Ezek után annál nagyobb meglepetés volt, amikor a páros néhány napja mégis azzal állt a Fókusz kamerája elé, hogy bejelentse: békésen, barátságban, de már nem egy párként folytatják életüket. "Megfáradt a kapcsolatunk" - fogalmazott Tomi, de sietve leszögezték azt is, hogy semmiféle "harmadik" nem bukkant fel egyikük részéről sem.
A rengeteg fellépés, valamint Tünde táncos-koreográfus munkája azonban annyi idejüket felemésztette, hogy egymásra már alig maradt valami. Ezentúl tehát ha találkoznak is - mert a táncos és énekes útja valószínűleg gyakran fogja keresztezni egymást -, az már csak barátként történik, de Tomi nem csügged: karrierje csak úgy szárnyal, és mint mondja: minden vég valami újnak is a kezdete egyben.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06