Felforgatják az ügyvédek életét
Képek - Tárgyalóterembe került a Vészhelyzet két sztárja
Februártól újabb szereplőkkel és még több izgalommal jön a Férjem védelmében című sorozat negyedik évada. A Vészhelyzetből ismert Maure Tierney és Amanda Peet is feltűnik az Emmy- és Golden Globe díjas sorozat legújabb epizódjaiban.
4. évaddal jön A férjem védelmében
Eddig sem panaszkodhattak A férjem védelmében rajongói, hiszen jócskán tartogatott izgalmakat és fordulatokat a Universal Channel sikersorozata. A negyedik évad epizódjaival azonban ez csak fokozódik, amiről új szereplők is gondoskodnak.
A Vészhelyzetből is ismert Maura Tierney egy milliomos bőrébe bújva bonyolítja majd a történetet, de Kalinda manipulatív ex-férjeként is új karakter tűnik fel, akit Marc Warren kelt életre. Amanda Peet pedig egy szexuális zaklatási ügybe keveredő katonaként bizonyít a képernyőn.
Persze a középpontban továbbra is Alicia Florrick (Julianna Marguiles) áll, aki a Diane Lockhart (Christine Baranski) által vezetett cégnél ügyvédeskedik. A drámai fordulatok mellett persze szerelmi szálakból sem lesz hiány.
"A legutóbb, amikor a nézők belepillanthattak Diane szerelmi életébe, akkor épp két pasival beszélt meg randevút, az egyikkel péntekre, a másikkal szombatra. Szóval ő egy olyan nő, aki tudja, mit akar és nem fél megtenni. Szerintem a nők nagyon értékelik azt, hogy egy ilyen sorozatban van egy ilyen korú, határozott nő, aki nem patetikus. Diane nem megy haza magányosan és iszogat egyedül. Mindent megtesz azért, hogy sikeres legyen, van egyfajta humora és szereti az érdekes férfiakat, akik egy kicsit veszélyesek, férfiasak" - árulta el a Diane-t alakító Christine Baranski.
Érdemes tehát február közepétől A férjem védelmében legújabb évadát választani, a 4. évad február 11-től hétfőnként 21:20-kor látható a Universal Channelen!
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06