Nem hisznek a halottkémnek
Nem a drog, hanem a dílerek ölték meg Whitney-t?
Nem hisz a hivatalos jelentéseknek egy rajongó, ezért felbérelt egy magánnyomozót, hogy bizonyítsa be: nem a drog, hanem a terjesztők ölték meg Whitney Houstont.
2012.12.27 14:29ma.huMagánnyomozót bérelt fel egy Paul Huebl nevű férfi, aki azt állítja, nem hisz a halottkémi jelentéseknek, és meggyőződése, hogy nem a túladagolt kábítószerek okozták Whitney Houston február 11-i tragikus halálát, hanem valójában meggyilkolták őt a szállodai szobája fürdőjében. A megbízónak a National Enquirer című floridai lap értesülései szerint "bizonyítékai vannak" arra vonatkozóan, hogy Whitney óriási tartozást halmozott fel egy drogterjesztő hálózatnál, ezért nem egyszerűen elaludt és belefulladt a forró vízbe, hanem alapos oka van feltételezni az idegenkezűséget.

Állítólag létezik egy olyan videószalag, amelyen két ismeretlen férfi látható, ők gyakrabban felbukkantak abban a Beverly Hilton hotelben, ahol a Grammy díjátadó gálára készülő Whitney az ünnepségsorozat előtti napokban megszállt. Huebl szerint ők voltak a bérgyilkosok, akiket a drogmaffia bérelt fel, hogy hajtsák be a sajtó által emlegetett 1,5 millió dollár körüli tartozást.
A nyomozati eredményekből világosan látszott már eddig is, hogy Whitney a díjátadó előestéjén mindössze 45 percre maradt magára a lakosztályában, ám épp ezidő alatt bukkant fel újra a két gyanús fickó. Később Huebl szerint az énekesnő testén olyan sérüléseket találtak, amelyek "jellegzetes védekezési sebek, ezek akkor keletkezhettek, amikor ő az életéért küzdött" - mondta.
A hivatalos halottkémi jelentés szerint Houston halálát a szervezetében található nagy mennyiségű kokain okozta, de ehhez jelentősen hozzájárult a szívbetegsége is. A szobájában talált vényköteles gyógyszerek üres dobozai a vizsgálat szerint nem hozhatók közvetlen összefüggésbe a halállal.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06