Legyőzte a ritka agydaganat a lányt
Képek - Meghalt Justin Bieber rákos felesége
Elhunyt az a hatesztendős, ritka agydaganatban szenvedő amerikai kislány, aki annyira rajongott Justin Bieberért, hogy kedvéért az őt kezelő bostoni kórház orvosai és nővérei jelképes esküvőt is szerveztek.
Képekben a tinibálvány, Justin Bieber
A magát Mrs. Biebernek nevező Avalanna Routh családja Twitter-üzenetben jelentette be, hogy a kislány szerda reggel meghalt. A jelképes esküvőn Avalanna sárga, zöld és bíbor színű virágokból álló csokrot tartott, és pólóján egy felirat hirdette: "Jövendőbeli Mrs. Bieber".
A kanadai énekes sztárt a portréja képviselte a menyegzőn. A megható esemény nyomán közösségi médiakampány bontakozott ki, amelynek eredményeképp Avalanna New Yorkban végül találkozhatott Justin Bieberrel.
A zenész a pár órás találkozóról mikroblog-bejegyzésben számolt be. Mint írta, Avalanna "bámulatra méltó volt", és úgy érzi, nagy ösztönzést kapott tőle. A kislány haláláról Bieber gyászoló sorokkal emlékezett meg Twitterén: "Most kaptam a lehető legrosszabb hírt. Elment az általam ismert legnagyobb lelkek egyike. Kérem, imádkozzatok családjáért és érte".
Avalanna az agytumor egy ritka fajtájában - atípusos teratoid/rhabdoid tumorban (ATRT) - szenvedett, amelyet 18 hónapos korában diagnosztizáltak nála. Kezdetben javult az állapota a kezelésektől, később azonban már nem reagált azokra, és végül otthonában, Merrimacban hunyt el.
"Rendkívül bátor kicsi lány volt, aki méltósággal és elhivatottsággal élte életét. Azzal, hogy nagylelkűen megosztotta történetét másokkal, segített felhívni a világ figyelmét erre a ritka agytumorra, és azt is nyomatékosította, hogy nagyobb erőfeszítéseket kell tenni ennek a rákfajtának a kutatására" - fogalmazott a gyermeket kezelő kórházhoz kapcsolódó Dana-Faber Rákkutató Intézet közleménye.
Az Egyesült Államokban ennek a központi idegrendszert, a vesét és a májat is megtámadó, agresszív tumornak évente harminc új esetét diagnosztizálják.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06