Kisfiával fedezi fel a természetet
Képek - Vadlesen járt Vágó Piros
Hét hónapos terhesen is sátorozott, bejárta Badacsony magaslatait, és szívesen kapja lencsevégre a természet szépségeit. Vágó Piros imád családjával kirándulni és nagyon fontosnak tartja, hogy kisfia minél jobban megismerje az élővilágot.
2012.09.19 10:29ma.huLegszívesebben a természet lágy ölén piheni ki a mindennapok fáradalmait Vágó Piros, aki még több hónapos terhesen is szívesen töltötte sátorban, a szabad ég alatt az éjszakát. Kisfia, Zalán igazi megszállottja a baglyoknak, de az élővilág minden szépségét igyekeznek közösen felderíteni.
A teljesítménytúráknak nem igazán híve, vadlesekre azonban rendszeresen járnak. A műsorvezető nemrégiben a Class Délutánnal a Tisza-tavi Ökocentrumból köszöntötte a hallgatókat, a hely varázsa pedig annyira megfogta, hogy mindenképpen visszalátogat majd ide családjával.
„Nagyon szeretünk kirándulni, de a felderítő túrákat szeretem leginkább, miközben van alkalmunk szemügyre venni, lefotózni a természet apró rezdüléseit. Igyekszem Zalánnak minél több érdekességet megmutatni, újabb állatokat, növényeket, amelyekkel az ember egy nagyvárosban nem találkozhat. Fontosnak tartom, hogy ne csak a könyvekből ismerje ezeket” – mesélte Vágó Piros.
„Mindig is nagy természetjáró voltam, még hét hónapos terhesen is szívesen sátoroztam. Egy rossz időben kifogott badacsonyi nyaralásból pedig végül egy több napos kirándulás lett a környező hegységekben. Szuper spontán élmény kerekedett belőle.
Az Ökocentrum rengeteg szépséget rejt magában. Voltam már hasonló helyen a Balatonnál, de ide eddig még nem volt alkalmam eljutni. Biztos vagyok benne, hogy a családdal még ellátgatunk ide egy hétvégére. Bár Zalán a baglyokért van igazán oda, szerintem a vízi élővilág is lenyűgözi majd” – tette hozzá a Class FM népszerű műsorvezetője.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06