Berlusconi-ellenes támadás
Berlusconi nem depressziós és a prostija sem terhes
Kevesebb mint egy nap alatt visszavonta kijelentéseit Sabina Began, Silvio Berlusconi volt szeretője, aki azt állította, hogy gyermeket vár a súlyos depresszióban szenvedő volt olasz kormányfőtől.
2012.08.25 18:29MTIAz Il Fatto Quotidiano napilapnak pénteken felfedett terhesség híre néhány óra leforgása alatt bejárta az egész világot.
Ennél a magát színésznőnek valló, de Olaszországban elsősorban escort-hölgyként ismert Sabina Began cáfolata volt gyorsabb: a hölgy a cikk megjelenése után a Dagospiának, a legolvasottabb politikai pletykablognak "drámai sms"-ben magyarázta el, hogy mégsem vár gyermeket Berlusconitól - fogalmaztak a szombati olasz lapok.
"Éjszaka elveszítettem a gyermeket. Így legalább senki sem beszél többet róla" - közölte Began.
Az itáliai sajtó ezzel lezártnak tekinti a "Berlusconi-ellenes támadást": akármi is volt vele a célja, a volt szerető jól időzített, az őszi választási kampányra visszatérni készülő Berlusconi imázsán ismét szégyenfolt esett - írták a lapok.
"Tipikus nyári színes, ironikus hírről volt szó, amelynek semmi köze a valósághoz" - hangoztatta Nicolo Ghedini, Berlusconi ügyvédje.
Az újságok a meg nem született gyermeknél is többet foglalkoztak Begannak azzal a kijelentésével, miszerint Berlusconi depresszióban szenvedne. Ezt a sajtónak Berlusconi barátai cáfolták.
"Egyáltalán nem depressziós, jól van és boldog, családjával Szardínián nyaral" - hangoztatta a Forma 1-es menedzser Flavio Briatore.
Melania Rizzoli, a Szabadság Népe (PdL) parlamenti kéviselője szerint Berlusconi "olyan mint egy robot, amely hamarosan választási harci gépezetté fog átváltozni. Amóta ismerem, csak édesanyja és testvére halálakor és a feleségétől való válásakor volt depressziós. Berlusconi célja az, hogy augusztus végéig nyolc kilót fogyjon és a PdL-t nyolc százalékkal erősítse".
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06