Baronits Gábor szerelme felolvasztotta a jeget
Képek - Fagyoskodtak a sztárok a balatoni kánikula közepén
Négy ismert embert látogatott el a Balaton partjára és engedett az édes koktélok csábításának. A sztárok a fülledt városi hőséget maguk mögött hagyva meg sem álltak Zamárdiig, hogy a forróságtól jócskán eltávolodva, egy sor jeges kalandban bizonyíthassák ügyességüket.
Jeges kalandok a Balaton Soundon
Különleges kalandban volt része sztárjainknak a Balaton Soundon. Baronits Gábor és gyönyörű barátnője, Alexandra a Dukai Regina és Puskás Peti alkotta csapattal mérték össze ügyességüket. A nem mindennapi mókázás előtt a hírességek jégfaragással hűtötték le magukat, hogy aztán teljes erőbedobással kezdhessenek neki a versenyfeladatoknak.
Hazánk legeredményesebb jégszobrászának, M. Tóth Zsoltnak az irányításával faragtak ki egy hatalmas, színes jégszobrot, megformázva a finn vodka emblematikus állatának, a rénszarvasnak agancsát. Sztárjaink élvezettel kontárkodtak bele ebbe a művészetbe.
Aztán jöhetett a valódi összecsapás. Az első fordulóban egy átlátszó, jéggel teli medencéből kellett kihalászniuk a híres finn ital öt ízének gyümölcseit.
"Kiderült, hogy akárcsak az életben, a játékok során is remek párost alkottunk kedvesemmel. Már az első feladatot megnyertük, a gyümölcsöket idő előtt sikerült kipecáznunk a vizes-jeges medencéből. Ezután következett a koktélkeverés, amely szintén ismerős terep volt számunkra. Otthon is gyakran készítünk koktélokat, a párom nagyon magabiztosan mozog a konyhában. Fekete ribizlis kreációnk az újságírókból álló zsűrit is meggyőzte, így a végső győzelmet is sikerült bezsebelnünk" – büszkélkedett Baronits Gábor, a Jóban Rosszban szívtiprója.
Az ellenfél csapat tagjai annak ellenére, hogy mindkét versenyszámban alulmaradtak, csöppet sem búslakodtak. "Imádom a nyári fesztiválokat, ilyenkor mindig úgy érzem, mintha egy picit más világba csöppentem volna. Jó egy kicsit kiszabadulni a nagyvárosi pörgésből és önfeledten szórakozva, barátokkal eltölteni néhány órát" – vallja Dukai Regina, aki természetesen a legújabb, fesztiválhangulatot idéző kollekciójának egyik darabjában érkezett a helyszínre, barátnői társaságában.