Már kommunikál
Felébredt a kómából Robin Gibb
A 62 éves zenésznél a gyógyulás jelei mutatkoznak: kórházi ágyán fejbólintással kommunikált a családtagjaival.
2012.04.22 08:39MTIA legendás Bee Gees együttes egykori énekese több mint egy héttel ezelőtt esett kómába, s szombaton tért magához. Szóvivője, Doug Wright szerint a 62 éves zenésznél a gyógyulás jelei mutatkoznak: kórházi ágyán fejbólintással kommunikált a családtagjaival - jelentette a BBC.
A 62 éves énekes tüdőgyulladást kapott, emiatt a londoni központi kórházba került, így nem tudott részt venni első klasszikus művének, a Titanic áldozatainak emlékére írt rekviemjének kedd esti londoni premierjén sem.
A 62 éves Robin Gibb régóta rákban szenved, egy daganatot el is távolítottak vastagbeléről, majd márciusban ismét megműtötték.
A zenész fiával, Robin-Johnnal közösen fogott hozzá a Titanic-rekviem komponálásához - ez az első alkalom, hogy Gibb komolyzenei projektbe fogott. Az által írt Don't Cry Alone című dalt maga akarta énekelni a londoni premieren. A betegség azonban közbelépett.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06