Szeplőtlenül nyalakodott!
Fotó! Jessica Simpson szájjal kényeztette focista barátját
A sztárvilágban szeretik érdekes és emlékezetes ajándékokkal meglepni egymást a celebek. Jessica Simpson is azt akarta, hogy kedvese egy életre megjegyezze huszonnyolcadik születésnapját.
2008.04.24 14:16netbulvar.hu
Ezért két szájas produkcióval készült a bulira. Először is egy szexi ruhában előadta a Happy Birthday című örökklasszikust. Majd belemarkolt a Tony-nak sütött tortába, és bekente vele a focista arcát, amit utána nemes egyszerűséggel lenyalt róla.
A kis nyali-fali alatt Jess és Romo szinte összeragadtak a kék sütitől. De legalább élvezték a dolgot, a többi vendéggel együtt, akik végignevették az egész kis akciót. Tony csapattársai pedig gratuláltak az ünnepeltnek, hogy igen tehetséges kis barátnője van.
Persze egyikőjük sem a hallott dalra gondolt. Egy meghívott elmesélte, hogy fantasztikus hangulatban telt a buli. Bár néha átcsapott egy őrült forgatagba, mert mindenki képeket akart készíteni a sztárpárról.
A szőkeség és a Dallas Cowboys hátvédje már lassan egy éve vannak együtt, és állítólag pár hónapja már össze is házasodtak. A barátaik szerint nagyon jól megvannak, ám Tony csapatának drukkerei a hátuk közepére sem kívánják Jess-t. Mivel amióta megjelent a színen, nem megy a játék a dobónak.