Új címet adott a színész a filmjének
Woody Allen izgalmat akart, zavar lett belőle
Megváltoztatta Rómában forgatott filmjének címét Woody Allen, mert a korábbi változat várakozása ellenére nem izgalmat keltett, csak "zavart okozott".
2011.10.14 15:29MTIWoody Allen szóvivője az Entertainment Weekly című online magazin kérdésére a napokban megerősítette, hogy eddig The Bop Decameron címen futó, a nyáron Rómában felvett filmje a Nero Fiddled új címet kapta.
"Nem hittem a fülemnek, milyen kevesen hallottak még Rómában is a Dekameronról" - magyarázta Allen közleményében. "Azok, akik ismerték, viszont azt hitték, a film Boccaccio történetein alapult, holott szó sincs erről" - fűzte hozzá.
A többek között Alec Baldwint, Roberto Benignit, Penélope Cruzt és Ellen Page-et felvonultató sztárszereposztás ellenére az utóbbi években Európában dolgozó rendező az értetlenség láttán úgy vélte, hatásosabbra kell cserélnie a film címét.
"Ez az első alkalom, hogy megváltoztattam egy filmem címét, mióta az utolsó pillanatban átírtam az Anhedonia címét Annie Hall-ra" - emlékezett Allen. A Nero Fiddled 2012-ben jelenik meg a mozikban.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06