Negyedik lemezük került a boltokba
Varga Feri és Balássy Betty Ajándéka
A hazai zenei élet talán legszeretnivalóbb párosának negyedik lemeze a napokban került boltokba, Ajándék címmel.
2010.12.07 18:35ma.huA bevásárlóközpontokban agyonjátszott, csengettyűrázta, kínos ünnepgyilkos frázisok után igazi felüdülés ez a kiadvány! 13 dal, saját szerzemények és feldolgozások kellemesen ismerős, ünnepi hangszerelésben.
Varga Feri és Balássy Betty közös produkcióját 2006 óta ismerheti a magyar közönség, első nagy slágerük az Egy bolond százat csinál című dal volt, amely Fonogram-díjat is kapott.
A páros férfi tagja a Megasztár című televíziós tehetségkutató harmadik szériájában tűnt fel, ahol Rúzsa Magdi mögött a második helyen végzett, míg Balássy Betty korábban több nemzetközi és hazai énekverseny nyertese és számos tehetségkutató verseny - többek között a Megasztár - szakmai munkájának volt résztvevője.

2007-ben jelent meg első közös lemezük, tavaly pedig két albumot is jegyeztek, Jókor, jó helyen címmel egy popzenei kiadványt, Jazz kettesben címmel pedig a jazz világában merültek el.
Az Ajándék című, most megjenet nagylemezt 2010. december 22-én, az Olasz Kultúrintézetben (1088 Budapest, Bródy S. u. 8.) mutatják be, 19.30 – kor.
Swinging Christmas
Varga Feri, Balássy Betty és a Budafoki Dohnányi Zenekar közös karácsonyi ajándékkoncertje.
Közreműködik: Varga Feri&Balássy Betty - ének
Budapesti Akadémiai Kórustársaság Magyar Operaház Gyermekkara Fabula Rasa
Vezényel: Hollerung Gábor
Időpont: 2010. december 22., szerda 19:30
Helyszín: Olasz Kultúrintézet