Törölték a vígjáték folytatásából
Nem kell a Másnaposokba Mel Gibson
Kihagyják Mel Gibsont a Másnaposok című vígjáték folytatásából, a produkcióban ismét Bradley Cooper, Zach Galifianakis, Justin Bartha és Ed Helms alakítják a főszerepeket
2010.10.22 18:45MTIA korábbi bejelentés ellenére mégsem szerepel Mel Gibson a Másnaposok című vígjáték folytatásában.
Todd Phillips, a film rendezője csütörtökön azzal magyarázta a sztár rövid mellékszerepének törlését, hogy bár maga és a producerek Gibson mellett álltak, a "többi szereplő és a stáb végül nem támogatta teljes egészében" döntésüket.

A tavasszal kirobbant magánéleti botránya és volt barátnője feljelentése nyomán ellene indult vizsgálat miatt egy ideje visszavonult Gibson szerepeltetéséről elterjedt híreket kedden még megerősítette a produkció egyik bennfentese.

A tavaly kirobbanó sikerrel játszott, kis költségvetésű Másnaposok folytatásában ismét Bradley Cooper, Zach Galifianakis, Justin Bartha és Ed Helms alakítják a főszerepeket.
A film várhatóan 2011 májusában kerül a mozikba.
Kapcsolódó írások:
- Képek: Mel Gibson meg akarta ölni barátnőjét?
- Utcanőket küldtek barátai, hogy szakítson a nőjével
- Képek - Ez már cirkusz: zsarolta volt párja Mel Gibsont?
- Mel Gibson nem futamodik meg
- Mel Gibson védelmére kelt exneje
- Képek - "Megérdemelted!" Mel Gibson tényleg verte Oksanát?
- Képek - "Tüzes disznó!": Mel Gibson lekurvázta kisbabája anyját!