A Belga búcsúztatta az idei bulit
97 ezren buliztak a Pannónia Fesztiválon
Véget ért ma hajnalban a Várpalota melletti Pannónia Fesztivál. A rossz előjelek, azaz a rendezvény előtti hideg és esős napok ellenére 97 ezren látogattak ki a Cseri-parkerdőbe. Frenetikus koncertet adott többek közt a Quimby, a Kispál és a Borz, a Csík zenekar és a Subscribe.
2010.05.24 20:02ma.huA zord időjárás miatt rossz előjelekkel vágtuk neki a rendezvénynek – mondta Mázló Imre, a fesztivál igazgatója. – Ennek ellenére rengetegen eljöttek hozzánk. Köszönjük a zenekarokra leadott szavazatokat, és köszönjük a nagy érdeklődést is.
Az első, azaz a csütörtöki napon még sokan dideregtek a fesztiválon, ennek ellenére a Pannonia Allstars Ska Orchestra és a Tankcsapda alaposan felforrósította a hangulatot. Másnap a nagyszínpadon a Quimby vitte a prímet, immáron jóval enyhébb időben.
Aztán hétvégére a Cseri-parkerdőben is beköszöntött a nyár, és önfeledten lehetett bulizni az olyan zenekarok kitűnő koncertjére, mint a Kispál és a Borz, a Csík és a Magashegyi Underground. Idén először metal sátorral is készültek a szervezők, ami szintén sokezer embert vonzott.
Teltház villázott az Ossian fellépésén, és ugyanennyiben pogóztak a Macskanadrág vidám punk dalaira is. A legextrémebb és legintezívebb előadást a raszta srácokból álló Subscribe őrült koncertje jelentette.
A programok hétfő hajnalban értek véget Jody Wisternoff, a Belga és az Irie Maffia fellépésével. A takarítás és a helyszínek elbontása egy hétig tart, és közel 300 ember végzi.
A szervezők hamarosan elkezdik a jövő évi Pannónia Fesztivál előkészületeit.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06