A képregényhőst Robert Downey Jr. kelti életre
Jövő tavasztól a mozikban a Vasember 2.
A tervek szerint 2010 április-májusában kerül a mozikba a Marvel Studios legújabb akciófilmje, a Vasember 2.
2009.06.24 08:11MTIMint a Marvel Entertainment International alelnöke elmondta, a Vasember első része volt a Marvel első saját készítésű mozifilmje; a vállalat mégis komoly elvárásokkal kezdett a munkához, amely végül 853 millió dolláros bevételt hozott a mozikban, és 22 millió DVD-t is értékesítettek. A Marvel nevéhez több mint 5000 képregényfigura fűződik, köztük a legismertebbek Pókember, Captain America, Hulk, Daredevil (Fenegyerek), X-Men vagy Wolverine (Rozsomák).
Számos hős felbukkant már a mozivásznon, illetve rajzfilmekben - számolt be Sandrine de Raspide, hozzátéve: a médiavállalat külön megtervezi egy-egy képregényalak karakterét a mozi-, és a rajzfilm-megjelenésekhez, de a számos különböző design, artwork készül az ezekhez kapcsolódó termékekhez is. A Vasember 2. tartalmáról az alelnök egyelőre annyit árult el: a történet az első részhez kapcsolódik, és hat hónappal azután kezdődik, hogy Tony Stark bejelentette a világnak, ő Vasember. A film költségvetéséről Sandrine de Raspide még nem tudott adatokkal szolgálni, de azt elmondta, legalább annyi pénzt szánnak a második részre, mint a Vasember 1-re.
Beszámolója szerint ahogy az első részt, a folytatást is Jon Favreau rendezi; Robert Downey Jr. alakítja a milliomos gyárost és feltalálót Tony Starkot, azaz Vasembert, míg szerelme, Virginia "Pepper" Potts ismét Gwyneth Paltrow lesz. A szuperhősnek a második részben a Mickey Rourke által megszemélyesített Whiplash-sel kell megküzdenie, Nick Fury szerepében Samuel L. Jackson, James Rhodes-ként Don Cheadle is felbukkan, míg a Fekete Özvegy Scarlett Johansson lesz.
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06