Egy komp borult fel

Közel félszázan megfulladtak egy hajóbalesetben Egyiptomban

A Mena, hivatalos egyiptomi hírügynökség közölte: legkevesebb 43 ember megfulladt, amikor egy komp felborult a Nílus dél-egyiptomi szakaszán.

2011.04.29 15:32MTI

Az állami televízió információi szerint a hatóságok továbbra is áldozatok után kutatnak, a túlélőket pedig kórházba szállították.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.