Többeket megsebesítettek
Agyonlőttek egy izraelit Ciszjordániában
Az izraeli hadsereg közölte: egy izraelit agyonlőttek, legalább két másikat pedig megsebesítettek ismeretlen támadók vasárnap a megszállt Ciszjordániában.
2011.04.24 10:12MTIEgy katonai szóvivő elmondta, hogy a támadók tüzet nyitottak izraeliek egy csoportjára, amely engedély nélkül utazott a megszállt palesztin területre.
A szóvivő egy halálos és két sebesült áldozatról tett említést. Az izraeli közszolgálati rádió egy halottról és három sebesültről számolt be.
A Zaka mentőszolgálat előzőleg közölte, hogy a zsidó zarándokokat a bibliai József sírjánál, a megszállt Náblusz város közelében támadták meg.
Ciszjordániában most először támadtak izraeliekre azóta, hogy a múlt hónapban megölték egy zsidó család öt tagját a palesztin terület középső részén fekvő Itamar telepen.